Andi
Szasz!
Imádom L.L. Juniort =)
MSN: [email protected]
mobil: 06302346035
akinek van posztere,zenéje az írjon légyszííí :)
akármit adok érte :)!!!!!!!!!!!!!
előre is köszi:)
peace